Бесплатная доставка детской одежды - BarniBiБезкоштовна доставка води тм “Українська Природна” продумана у всіх деталях, щоб вам було зручно і комфортно працювати з нами. Тому замовлення і доставка природної питної води організована максимально грамотно.

Територія яку обслуговує наша компанія: м. Київ, м. Бровари (в радіусі 10-15 км) 

Як ви можете оплатити нашу воду?
Готівкою: кур’єр прийме готівкову оплату безпосередньо під час доставки природної питної води до вас додому або в офіс.
Картою Visa / Mastercard: ви можете оплатити послуги доставки природної питної води безготівковим способом за допомогою пластикової картки – як в галереї, так і кур’єру за допомогою мобільного терміналу.
Безготівковий розрахунок: У нас вам доступна оплата доставки природної питної води за допомогою банківського переказу на наш розрахунковий рахунок – це максимально зручний спосіб для організацій і при виборі пакетних пропозицій.

Як ви можете отримати воду тм “Українська Природна”?
Доставка: по Киву та Броварам ми здійснюємо розвезення 18,9-літрових бутлів питною води на власних та найманих спеціально обладнаних автомобілях 7 днів на тиждень за попередньою домовленністю з 9:00 до 20:00 години.
Самовивіз: ви можете придбати воду тм “Українська Природна” в бутлях 18,9 л., або обміняти свої пусті бутлі на наші бутлі з водою тм “Українська Природна”, безпосередньо за адресою: м. Київ, Деснянський р-н (Биківня), вул. Радистів, 34. 
Якщо у вас виникли будь-які питання по оплаті і доставці води в м. Києві, звертайтеся за нашими телефонами 068 17 007 17; 099 166 04 88 або через сайт pryrodna.com.ua – і ми допоможемо вам!

voda - Новое Телевидение