• Компанія «Українські Природні Води» позиціонується на власному видобутку виключно натуральних природних вод для щоденного системного вживання людиною з користю для здоров’я. Для цього компанія має підприємства, які видобувають натуральні води саме з тих глибин, які своїм природним складом не перенасичують воду мінералами більше ніж це необхідно кожен день людині і яких буде достатньо, щоб підтримувати свій організм в збалансованому стані, не думаючи про вживання додаткових харчових добавок крім води і їжі. Не має потреби щоденно думати про корисний склад води – це робимо ми.

Чим корисна артезіанська вода

ВОДА «УКРАЇНСЬКА ПРИРОДНА»
Кришталево чиста, природна вода європейської якості – природна за своїм походженням. Усвідомлюючи важливість мінералів для здоров’я і правильної життєдіяльності організму людини, ми подбали про те, щоб зберегти максимально можливий природний склад води.
Здобуваючи воду з природних джерел, ми піклуємося про цілісність її мінерального складу. При підготовці пом’якшеної води, ми очищаємо виключно від речовин, що дають накип, при цьому корисні елементи залишаються в цілості.
ПОХОДЖЕННЯ
  • м Світловодськ, західна ділянка Світловодського родовища, свердловина №1.
  • Екологічно чисті заповідні місця Кам’янського історико-культурного заповідника урочища «Тростянка».
ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ
  • Воду розливають в еко-тару відповідно до міжнародних вимог безпосередньо на місці видобутку.
  • Доставка води «Українська Природна» додому, в офіс або школу – це можливість щоденно дбати про своє здоров’я без зайвих зусиль.
  • Завдяки своїм мінеральним складом, створеному природою, «Українська Природна» є ідеальною для пиття і приготування їжі.
Значение водно-солевого состава воды для организма человека
СКЛАД ВОДИ
Кальцій бере участь в регулюванні рівня холестерину в крові, відіграє важливу роль у створенні й зміцненні кісткової тканини і зубів. Організм реагує на дефіцит кальцію остеопорозом (ламкість кісток)
Калій впливає на стан шкіри. Недолік калію тягне за собою слабкість, м’язові спазми, дратівливість.
Магній сприяє засвоєнню вуглеводів, зміцнює серцевий м’яз. У той час, як його дефіцит буває причиною утворення каменів в нирках, випадків серцевих спазмів.
Фтор важливий при формуванні кісток, зубної емалі та дентину. Він допомагає запобігти карієс зубів, передчасне випадання зубів і пародонтоз.

Переглянути  асортимент  Української Природної води